UFO - chcę uwierzyć...

zjawiska paranormalne, UFO - blog fanów "zielonych ludzików"

Death and Glory, 2011-04-20 18:31:08 napisał:
Weź pododawaj jakieś ciekawsze linki.
http://klubkkk.wordpress.com/2011/04/07/fukushima-gorsza-od-czarnobyla/ - obok linki do masy artykułów !

Komentarze:

2011-04-20 18:33:22, KONTO USUNIĘTE:

Thomas Ward:
Bardzo mnie ciekawi skąd wiadomo o tych jaszczurach w podziemiach skoro zadaniem rządu jest maskowanie wszystkiego?

2011-04-20 18:34:23, mieczozebny:

Death and Glory:
Na tym zdjęciu na dole to "coś" przypomina "rzecz" jaką kiedyś widziałem kiedy patrzyłem na panoramę Nowego Jorku...Przypominało to połączenie roweru z helikopterem...

2011-04-20 18:34:32, Nosusa:

Alukard:
Czy UFO może przebywać na księżycu? http://klubkkk.wordpress.com/2011/03/11/widziales-ufo-nikomu-o-tym-nie-mow/ - To mi akurat wygląda, na sztuczne udowadnianie, by nie mówić o tym gdy się zobaczy, a tak na prawdę może nie dla tego, że zostanie się wyśmianym, tylko po to by nie robić paniki?

2011-04-20 18:35:58, Thomas Ward:

Alukard:
Nie są Wszechmogący.
Nosusa:
Tak, Armstrong i ten drugi je widzieli podczas misji Apollo 11.

2011-04-20 18:36:36, Miguś:

http://www.youtube.com/watch?v=HA9CPhyYyGU&feature=feedf

2011-04-20 18:37:24, KONTO USUNIĘTE:

Nosusa:
UFO to niezidentyfikowany obiekt latający, a nie kosmita. :) A w ogóle to pytanie chciałeś chyba zadać Thomasowi :P

2011-04-20 18:43:41, Thomas Ward:

Przekaz Channelingowy od Arkturian:

Witam Was!

Jestem OYA. Istota z przyszłości. Mam dla Was przesłanie. My ARKTURIANIE, żyjemy w różnych czasach, wymiarach i miejscach. Jesteśmy podróżnikami poprzez CZAS. Nasze ciała są stworzone z energii Myśli, porzuciliśmy już dawno fizyczne wymiary egzystencji.

Możemy dowolnie dostosowywać się do wibracji innych przestrzeni. Ukazujemy się niektórym z Was jako Istoty Świetliste, które często identyfikujecie z Aniołami. My nie jesteśmy Aniołami. Nasza rola jest inna. Jesteśmy Arkturianami, Opiekunami i Nauczycielami Człowieka, który przechodzi proces poszerzania Świadomości i transformacji swego ciała fizycznego, by znaleźć się z nową strukturą molekularną i duchową w wyższych wymiarach. Teraz dzieje się szczytowy moment zapowiadanego przez Jezusa przełomu "przejścia przez ucho igielne" do Nowego Świata.

Nowy Człowiek w Nowym Świecie.

Cała Kosmiczna Rodzina na Was czeka. Jesteście ważnym ogniwem w kosmicznej CAŁOŚCI. Słyszeliście to nie raz. Teraz świadomie i z całą odpowiedzialnością również za tę całość, pracujcie nad ZMIANĄ.

My pomagamy i czekamy na Was.

Nigdy dotąd nie było tak wiele do zrobienia w Waszym świecie.

Kiedyś znaliśmy smak życia w materii. Poznaliśmy, czym są zmysły i związane z nimi uwarunkowania. Pokonaliśmy przywiązania fizycznych wymiarów, pieczęcie i genetyczne programy. Pomagamy Wam, byście i Wy mogli tego dokonać.

Nie wybieraliśmy Was. Jesteśmy Wami z przyszłości, a Wy jesteście nami z przeszłości. To nasze wspólne continuum na linii CZASU. Choć on istnieje cały jednocześnie.

Mamy dla Was PRZESŁANIE. Mówimy do Was poprzez CZASY.

Podróżujemy w czasie, a właściwie JESTEŚMY w każdym czasie jednocześnie.

Jesteśmy jak Posłańcy, którzy łączą wymiary, przekazują informacje portalami Światła.

My nie kochamy Was. Lecz mamy Wasze serca w sobie. Chcielibyśmy, żeby to zrozumiał każdy z Was. To jest inaczej, niż kochać kogoś, opiekować się nim i uczyć. My jesteśmy Wami. Kochamy siebie.

Dlaczego pomagamy skoro nasza cywilizacja przekroczyła ograniczenia myśli, czasu i przestrzeni? Dlaczego to robimy skoro proces Waszej transformacji się powiedzie, bo to już się wydarzyło, a my znamy przyszłość?

Ponieważ trzeba wybrać COŚ inaczej.

Trochę inny wariant rzeczywistości. Ulepszamy go. To nas rozwija.

WTEDY nie wybraliśmy odczuwania miłości. Pozostaliśmy przy emocjonalnej pustce, bowiem to dawało nam wewnętrzną równowagę. Uwalniało od huśtawki nastrojów i pomieszania umysłów.

Wypracowaliśmy w to miejsce inne narzędzia doświadczania rzeczywistości i rozróżniania stanów. Poprzez wysublimowane wibracje kolorów naszych emanacji informowaliśmy siebie o naszych upodobaniach, potrzebach i stanach.

Tak, mamy za zadanie przeprowadzenie eksperymentu, by zmienić nieco nasza rzeczywistość. Naprowadzamy Was na wybory dróg, które pominęła kiedyś nasza cywilizacja. Bo kochamy Was i kochamy siebie. MIŁOŚĆ jest największą siłą we Wszechświecie. Jest motorem rozwoju. I choć może zabrzmi to dla was dziwnie, Miłość była przyczyną wszystkich wojen i konfliktów. Miłość do siebie, miłość do rodziny, do ojczyzny, miłość do władzy i bogactwa, itd.

Miłość ma tysiące twarzy.

Pragniemy Was podnieść na duchu. Wszystko, co czynicie, by oczyścić Wasze ciała, umysły i dusze, odbija się szerokim echem we Wszechświecie.

Stwórcy Rzeczywistości, to WY. Macie na nią wpływ.

Dokonajcie właściwego WYBORU, by nasza/ wasza przyszłość okazała się pełna harmonii, boska i piękna.

Nie możemy Wam powiedzieć, jakiego WYBORU macie dokonać. Bo ujawniając tę koncepcję rzeczywistości, złamalibyśmy jedno z najważniejszych Praw Uniwersalnych - PRAWO NIEINGERENCJI.

Możemy jedynie powiedzieć - poszukujcie. Wsłuchujcie się w siebie, szukajcie ŹRÓDŁA, bądźcie SOBĄ, kochajcie każdą żywą Istotę.

Naszej cywilizacji brakuje Miłości w rozumieniu fizycznego jej odczuwania i pojmowania. Mamy JEDNĄ MYŚL, BOSKĄ MYŚL. Jesteśmy JEDNOŚCIĄ. Wyszliśmy poza żeglowanie po oceanie wariantów Wolnej Woli.

Połączyliśmy się z Zamysłem STWÓRCY i Jego JEDNĄ WOLĄ.

Wraz z tym zniknęły wszystkie ziemskie uczucia. Pamięć o nich jeszcze istnieje.

To wielki eksperyment, sprawdzić, czy możliwe jest przenieść to, co najpiękniejsze - doznania WASZYCH SERC, do naszych zbiorników świadomości.

Tęsknota za pięknem waszych/naszych uczuć powraca, gdy zbliżamy się do częstotliwości Waszej rzeczywistości.

Zadajemy sobie pytanie:

Czy możliwa jest integracja Boga w człowieku i człowieka w Bogu - JEDNO?

Boskie ciała istniały i istnieją. Posiadają pojemność mieszczącą częstotliwości Boskiego Światła i Boskiej Świadomości Stwórcy. Jedno z nich zniszczyliśmy, bo nie zdołało w fizycznym ciele przekroczyć granicy cierpienia. Ludzkość obwiniła Go za swoje grzechy, a potem wyniosła na ołtarze. Dopiero w ciele świetlistym dokończył swoją misję, która jeszcze trwa.

Teraz może być inaczej. Boskie ciało, nadświadome ciało mieszczące boską wibrację i świadomość Stwórcy, poszerzające nieustannie swe Pola Wibracji w coraz subtelniejszych pasmach boskich częstotliwości, MOŻE BYĆ KOBIETĄ.

Eksperyment trwa. Nigdy jeszcze nie byliśmy tak blisko. Połączenia Boga i Człowieka w Jedno. Zintegrowanie materii i ducha w jednym boskim ciele. Umysłu wolnego od ograniczeń, sięgającego WSZYSTKIEGO, CO TYLKO WYMYŚLIŁ KIEDYKOLWIEK STWÓRCA.

ONA zapoczątkuje Nowa Epokę. EPOKĘ CIAŁA, SERCA I DUCHA. Da początek Nowej Myśli Ludzkiej.

OYA

UFO

Można wierzyć w życie pozaziemskie lub nie. Póki go nie znajdziemy lub nie zbadamy całego wszechświata, nie możemy go absolutnie wykluczyć. Tylko zbadanie wszechświata chyba wykracza poza nasze możliwości nawet wypatrując w bardzo odległą przyszłość. Skala kosmosu jest zwyczajnie nieogarnialna dla nas póki co. Więc prawdopodobnie nigdy nie uda nam się bezwzględnie zaprzeczyć istnieniu życia pozaziemskiego.

Nawigacja strony


Tagi

UFO Niezidentyfikowany obiekt latający Zjawiska paranormalne Kosmos Życie pozaziemskie Życie na Marsie Planety Outland Wszechświat Układ słoneczny Czasoprzestrzeń