UFO - chcę uwierzyć...

zjawiska paranormalne, UFO - blog fanów "zielonych ludzików"

Lord Fuhi, 2011-05-09 14:13:55 napisał:
Odświeżam, bo lubię się wczytać, a spada powoli ;<

Komentarze:

2011-05-09 16:16:15, Thomas Ward:

Co do moich minusów:
Oczywiście klasyczny typ minusa za minus, ale reputacja mnie nie obchodzi. Uważajcie, bo są osoby bardziej mściwe niż ja. :)

Ragha:
Obrazuje, ile katastrof było UFO. Nie masz, kolego, umiejętności dedukcji.

Nefi:
Super komentarz dotyczący sprawy. Po pierwsze, z dedukcji (tak, z dedukcji, gdyż normalnie nic z tego komentarza nie wynika) wyszło mi, że UFO ma się pokazać na oczy każdemu. Czy nie przyszło Wam do głowy że Oni tego nie chcą, lub nie mogą? Sam prosisz o dowody, a wyśmiewasz je. Jak ktoś mądry kiedyś powiedział:
"Jeśli osoba po prostu odrzuca możliwość istnienia udokumentowanej rzeczy bezpodstawnie, to albo jest idiotą i jej poglądy cechuje intelligibilizm, albo nadaje się do psychiatryka."
Zgadzam się z tą osobą.

2011-05-09 16:40:59, mmmmoooo:

Thomas Ward:
Czyi ten cytat ?

2011-05-09 16:42:16, Thomas Ward:

mmmmoooo:
Nie pamiętam.

2011-05-10 16:31:48, Vayne Rooney:

Thomas Ward napisał(a):

Ragha:
Obrazuje, ile katastrof było UFO. Nie masz, kolego, umiejętności dedukcji.

Kolego, to zarezerwuj do swoich znajomych i nie obrażaj innych bo kiedyś możesz z tym źle skończyć.
Jak zdanie "niewiele wiadomo na temat tej katastrofy" ma się do niezidentyfikowanych obiektów latających?

Katastrofa – nagłe i nieoczekiwane wydarzenie niosące ze sobą negatywne skutki: straty materialne oraz straty w ludziach. Najczęściej odnosi się to do katastrof antropogenicznych, wywołanych przez ludzi. Katastrofy naturalne nazywa się raczej klęskami żywiołowymi lub kataklizmami.


Wymyślę sobie historyjkę obrazującą tą katastrofę.

Pewnego dnia w starej fabryce wybuchnął zbiornik z gazem, 40 osób zginęło. Społeczność wiedziała tylko o ilości ofiar. Żadnemu dziennikarzowi nie udało się dowiedzieć w jaki sposób zginęli.

Jak najłatwiej to opisać? Niewiele wiadomo na temat tej katastrofy - a było to związane z obiektem latającym, a tym bardziej niezidentyfikowanym?

2011-05-10 18:22:37, KONTO USUNIĘTE:

Kiedyś oglądałem taki film dokumentalny i tam było , że Amerykanie chcieli sprawdzić czy naprawdę taki spodek(machina UFO) może latać . I jak się okazało udało im się takie coś skonstruować i to poleciało , przy pierwszej próbie spodek po kilku kilometrach rozbił się . Potem jeszcze kilka razy próbowali ..

2011-05-10 20:32:58, Thomas Ward:

Ragha:
To akurat wiadomo. Przecież to oczywiste; niewiele wiadomo na temat liczby ofiar, czy wojsko uprzątnęło teren itp.

2011-05-10 22:41:41, Niezbawiony:

Thomas Ward:
Mnie jeszcze ciekawi co Ci amerykanie wyprawiają w strefie 51. ?!

2011-05-10 22:48:42, zacharek:

Stworzył nas nieskończenie miłosierny Bóg ojciec, który za grzech wyrzucił nas z raju i skazał na śmierć i cierpienie. W starym testamencie poznajemy go jako krwawego przewodnika Narodu Wybranego. W nowym testamencie zaś znowu ten sam nieskończenie dobry stwórca daje nam szansę nawrócenia i miłowania nieprzyjaciół, których jeszcze nie tak dawno kazał mordować. Daje nam szansę nawrócenia, lecz jeśli z niej nie skorzystamy trafimy do piekła. Mówi, że każdy człowiek może się nawrócić, lecz jednak Judasz został odgórnie skazany na potępienie ("Lepiej dla niego by było, gdyby w ogóle się nie narodził")

Teraz po napisaniu tego zdałem sobie sprawę, że nie wiem, czemu piszę to w temacie o UFO. Przepraszam.

Obca cywilizacja jest prawdopodobna.

2011-05-10 23:38:30, KONTO USUNIĘTE:

Thomas Ward:
Jeśli byś nie zauważył to moja opinia.To jest po prostu kolejny pic by mieć na czym zarabiać i tyle. Te dowody które pokazują, to nic więcej jak głupoty, wymyślają historyjki,a ludzie i tak w to wieżą, najwidoczniej jesteś jednym z nich, a to wynika z tego że za dużo naczytałeś się tył bredni, bo jeśli ja bym wymyślił że istnieje statek kosmiczny co ma już nie długo wylądować na tym świecie, i parę osób ubzdurało sobie że coś widziało, to zaczęli by o tym gadać i tak by się zaczęło, tak jak twoje ufo, to jest nic więcej jak ludzka głupota, tyle myślę.

UFO

Można wierzyć w życie pozaziemskie lub nie. Póki go nie znajdziemy lub nie zbadamy całego wszechświata, nie możemy go absolutnie wykluczyć. Tylko zbadanie wszechświata chyba wykracza poza nasze możliwości nawet wypatrując w bardzo odległą przyszłość. Skala kosmosu jest zwyczajnie nieogarnialna dla nas póki co. Więc prawdopodobnie nigdy nie uda nam się bezwzględnie zaprzeczyć istnieniu życia pozaziemskiego.

Nawigacja strony


Tagi

UFO Niezidentyfikowany obiekt latający Zjawiska paranormalne Kosmos Życie pozaziemskie Życie na Marsie Planety Outland Wszechświat Układ słoneczny Czasoprzestrzeń