UFO - chcę uwierzyć...

zjawiska paranormalne, UFO - blog fanów "zielonych ludzików"

Thomas Ward, 2011-11-15 14:14:26 napisał:
Yrpen Zigr:
Statystycznie we Wszechświecie jest nieskończoność planet, więc jest NIEMOŻLIWE, by życie nie było! Przecież we Wszechświecie jest więc statystycznie NIESKOŃCZONOŚĆ Ziem lub planet podobnych, więc jest we Wszechświecie NIESKOŃCZONOŚĆ planet z życiem. W naszej galaktyce jest ponad bilion gwiazd, więc jest OGROMNA szansa na życie w naszej galaktyce.

A co powiesz, że wedle wyliczeń MATEMATYCZNYCH, lecz nie statystycznych w Drodze Mlecznej jest około 2500 cywilizacji inteligentnych (przy wskazaniu, że warunki do stworzenia życia są TRUDNE)! To nie statystyka!
Bóg istnieje dłużej, ale nie jest zjawiskiem naukowym, UFO wbrew pozorom takim jest.
A nie przyszło do głowy, że może niektóre rzeczy związane z religiami na świecie mogą być tak naprawdę związane z cywilizacjami pozaziemskimi? A co z paleoastronautami? A czy nie uważasz, że niektóre wizerunki szatana pasują do opisów rzekomych przedstawicieli obcych cywilizacji pozaziemskich?
Statystycznie rzecz biorąc, dowodów na istnienie Waszego boga jest MAŁO. Liczę tutaj tylko CUDA i OBJAWIENIA, bo to,że chrześcijaństwo jest stare i ilu ludzi w nie wierzy, się nie liczy... Dowodów na istnienie UFO wedle statystyki jest około miliona więcej.
Ja już woje widziałem, i nikt mnie nie przekona, iż UFO nie istnieje i nie odwiedza Ziemi. UFO MUSI istnieć, patrząc na proste matematyczne statystyki, co do tego, czy nas odwiedza, zostawiam już w gestii czytających.

Komentarze:

2011-11-15 20:01:28, zacharek:

Thomas Ward:
Przykro mi, nie zgadzam się.
Statystycznie tak, ale dowody na istnienie Bboga są. Jakie?
Ojciec Pio, Objawienia Fatimskie (Taniec Słońca).
Przy ojcu Pio można dodać fakt, że czytał w myślach ludzi i wielu ateistów nawrócił.

2011-11-15 20:13:04, Thomas Ward:

zacharek:
A przy UFO można dodać, że porwane osoby podawały ze 100% dokładnością lokalizacje nieodkrytych dotąd gwiazd.

2011-11-15 20:39:08, White Shade:

Ja tam w to wierze w końcu wszechświat jest nieskończony i na pewno istnieje jakaś inna cywilizacja :)
Te dowody to potwierdzają że ufo istnieje.

2011-11-15 23:10:31, KONTO USUNIĘTE:

Kłócić się o to, że Boga nie ma ponieważ coś takiego jak UFO istnieje jest głupie ponieważ to tak jakby ktoś ze średniowiecza zobaczył samochód i rozpowiadał, że Boga nie ma ponieważ ten samochód jest.
Księga Henocha mówi o innych planetach m.in. tłumaczy to, że tzw. Raj nie znajduje się w Ziemskim niebie lecz na innej planecie.

Księga Henocha - http://www.amightywind-proroctwa.com/polishwebsite/Book%20of%20Enoch/1.htm

2011-11-16 08:16:51, Hepatoil:

Na UFO są dowody,liczne osoby je widziały,były nagrania ale nie wierzą w UFO ludziska.Na istnienie Boga nie ma nagrań są świadkowie ludziska wierzą.
Na UFO jest więcej dowodów niż na Boga jest tak jak jest....
Ludzie,zwykli mieszkańcy boją się UFO a naukowcy nie...a jest ich mniej....
Bóg uzdrawiał i mądrością się wykazywał.Gdyby UFO pomagało i rozmawiało z ludziskami to by ludziska uwierzyły.
Ja tak na 55% nie wierzę w UFO.

Przemyślcie sobie dlaczego zwykli mieszkańcy się boją,pomyślcie o naukowcach....

2011-11-16 14:09:43, Thomas Ward:

Ja patrzę na UFO od strony naukowej, moim marzeniem jest móc przebadać jakiegokolwiek kosmitę lub z takowym porozmawiać, choć boję się również tego kontaktu.

2011-11-16 14:21:40, Hepatoil:

Thomas Ward:
Twój strach wynika z niepewności tego jak UFKI :) zareagują i co zrobią....
A jak spotkasz Boga to masz chociaż 1% na odgadnięcie co zrobi bo wiesz jak reagował na innych ludzi a z UFO masz 0% bo nic o nim nie wiesz zbyt...

2011-11-16 14:27:03, Thomas Ward:

Hepatoil:
A doniesienia świadków, którzy je widzieli? Jak się o tym wie sporo, to da się to przewidzieć.

2011-11-16 15:33:05, Hepatoil:

Thomas Ward:
To już jest zależne od mentalności ludzi.Każdy jest inny.Niektórzy kłamią inni prawdę mówią ale mają ''knebel'' w ustach wsadzony przez rząd.
Co do zachowania UFO i świadków.Społeczność nie uwierzy dopóki media tego nie uznają bo rządy i media to dyktatorzy racji i przekonań.Jedyną jednostką która w to wierzy do naukowcy i ludzie zafascynowani UFO.Dopóki nie będzie pierwszej oficjalnego komunikatu dopóty opinia będzie mówiła że świadkowie kłamią a UFO nie istnieje i że nic po nim nie można się spodziewać.Ja tak twierdzę w 50%-55%.

UFO

Można wierzyć w życie pozaziemskie lub nie. Póki go nie znajdziemy lub nie zbadamy całego wszechświata, nie możemy go absolutnie wykluczyć. Tylko zbadanie wszechświata chyba wykracza poza nasze możliwości nawet wypatrując w bardzo odległą przyszłość. Skala kosmosu jest zwyczajnie nieogarnialna dla nas póki co. Więc prawdopodobnie nigdy nie uda nam się bezwzględnie zaprzeczyć istnieniu życia pozaziemskiego.

Nawigacja strony


Tagi

UFO Niezidentyfikowany obiekt latający Zjawiska paranormalne Kosmos Życie pozaziemskie Życie na Marsie Planety Outland Wszechświat Układ słoneczny Czasoprzestrzeń