UFO - chcę uwierzyć...

zjawiska paranormalne, UFO - blog fanów "zielonych ludzików"

Polecane: kosmetyki naturalne

Thomas Ward, 2012-02-05 20:22:47 napisał:
porian:
Może chiński lampion?

Komentarze:

2012-02-05 20:43:23, You Trouble:

Na sylwestra latało kilka czerwonych promieni po niebie. Okazało się że były to chińskie lampiony, jak powiedział kolega wyżej.

Ja raz osobiście z siostrą widziałem coś dziwnego. Było to w oddali, była to taka jakby kreseczka z nieco krótszym zakrzywieniem z lewej strony. Obiekt ten leciał bardzo szybko, potem nagle zwolnił, jakby się pomniejszał, nagle zniknął, i jakby błysknęło dziwne światło. Razem z siostrą mieliśmy wielkie oczy.. Ale oczywiście nikt nam nie wierzył.

Chociaż moja opinia o UFO jest taka: Nie wiem czy mam wierzyć czy nie, gdyż jest masa dowodów na istnienie tego "czegoś". Istnieją naprawde realistyczne dowody na istnienie. Ale moim zdaniem absurdem jest mówienie że nie przylecą "bo nie jesteśmy na to przygotowani". Ufo na większości filmów jest przedstawiane agresywnie, lecz może być nastawione pokojowo w stosunku do nas, jeżeli w ogóle istnieje. Szczerze gdyby takie spotkanie nastało, był bym bardzo przerażony, bez względu na okoliczności. Pewnie jak wy jestem ciekaw czy istnieje czy nie.. Chociaż szczerze trochę boje się tej prawdy.

2012-02-05 21:36:19, KONTO USUNIĘTE:

Powiem coś od siebie. Wszechświat jest zbyt duży abyśmy byli w nim sami. Uważam również, że jeżeli cywilizacje poza ziemskie nas nie odwiedzają to się to zmieni na przestrzeni kilkunastu lat ze względu na rozwój naszej technologi. Osoby, które uważają, że jesteśmy sami są albo baardzo płaskie umysłowo lub słuchają ojca Rydzyka :) Na świecie są racjonalne dowody na to, że obcy już nas odwiedzali i odwiedzają. Tylko władze nie informują ludzi o tym ze względu na panikę jaka mogła by wybuchnąć. Najbardziej tajemniczym miejscem związanym z UFO jest Strefa 51 i katastrofa w Roswell. Skoro w ów katastrofie nie rozbiło się UFO to dlaczego aż tak bardzo skrywają. Może amerykanie testowali nową broń ?? Jak tak to dlaczego jej nie ujawnią ponad 60 lat po incydencie ?? W Strefie 51 coś jest i nie mówię tu o super-tajnych urządzeniach, w szczególności samolotów, ale o dowodach na istnienie cywilizacji poza ziemskiej. Myślę, że prawda jest trzymana w tajemnicy tylko i wyłącznie bo społeczeństwo naszej planety nie jest na nią gotowe. Tyle odemnie. :)

Pozdrawiam

2012-02-05 23:25:22, Earendur:

Rebevor:
Bere:
Zachęcam do przychylenia się do mojej propozycji- UFO jako obiekty latające, a nie kosmici. UFO jako wytwór ludzki, dysponujący wysoką technologią, a nie małe, zielone ludziki :)

2012-02-06 08:12:42, KONTO USUNIĘTE:

Nie rozumiem was.Może kosmici są tacy jak mi nie muszą być zieloni,czerwoni,czarni.Może oni też boją się że kiedyś napadniemy na ich planetę :@ A w przyszłości kiedy się to wyjaśni chociaż nie wiem jaka to daleka przyszłość będzie może będzie pokój :) A może wojna której wszyscy się boimy.A może kosmici nie będą mieli jakiś pistoletów plazmowych jak w filmach ... Bo przecież nie można tego w nieskończoność trzymać w tajemnicy.Prędzej czy później UFO objawi się nam czy tego rząd będzie chciał czy nie.

To tylko moje zdanie :)

2012-02-06 11:13:17, zacharek:

Sir Renox:
Twoje zdanie jest tak nieuporządkowane jak moje życie uczuciowe.

Earendur:
Wiesz, można zakładać wiele wersji co do UFO i kosmitów.
W sumie jeśli tak jak piszesz UFO to nie jest statek kosmitów to nadal nie wyklucza ich istnienia.

2012-02-06 11:23:13, KONTO USUNIĘTE:

Co wy gadacie niema UFO/Duchów oraz innych zjaw , sa tylko jakieś rozmazane zdjęcia , NIE MA.Może na jakieś innej planecie niezbadanej sa jakieś inne formy życia w to też wątpię ale może tam ale nie tutaj! tutaj tylko żyje człowiek, zwierzęta.I lepiej wieżyc w boga bo jest wiecej dowdów które się zdarzają , np Cud , kto napisał biblie? BÓG więc nie mówcie mi ze UFO/Duchy istnieja bo sam ogladałem filmy na Discavery o duchach ,egzorcysta przychodził ,nic nie pomagało , ehh to sa poprostu bzdury , mimo to że piszą ze na FAKTACH.

UFO

Można wierzyć w życie pozaziemskie lub nie. Póki go nie znajdziemy lub nie zbadamy całego wszechświata, nie możemy go absolutnie wykluczyć. Tylko zbadanie wszechświata chyba wykracza poza nasze możliwości nawet wypatrując w bardzo odległą przyszłość. Skala kosmosu jest zwyczajnie nieogarnialna dla nas póki co. Więc prawdopodobnie nigdy nie uda nam się bezwzględnie zaprzeczyć istnieniu życia pozaziemskiego.


Tagi

UFO Niezidentyfikowany obiekt latający Zjawiska paranormalne Kosmos Życie pozaziemskie Życie na Marsie Planety Outland Wszechświat Układ słoneczny Czasoprzestrzeń