UFO - chcę uwierzyć...

zjawiska paranormalne, UFO - blog fanów "zielonych ludzików"

Thomas Ward, 2012-04-21 13:56:25 napisał:
Neftal:
Były i takie obserwacje, a czemu pytasz?

Komentarze:

2012-04-21 13:58:26, Nerdes:

Thomas Ward:
Nie widziałem. A ty wiedziałeś, że na Marsie znajduje dziwy
obiekt o idealnym kształcie stożka. Coś czego na pewno nie wytworzyła natura.
Pozdrawiam
CS

2012-04-21 14:00:18, Jatutylkospamie:

Carlos Santana:
Tak samo tajemnicza twarz na księżycu (*czy to był Mars?). Raczej natura tego nie zrobi, zbyt skomplikowane.

2012-04-21 14:02:38, Nerdes:

Jatutylkospamie:
To był Mars, ale w tym przypadku było to chyba zwykłe złudzenie optyczne.
Według mnie, na Marsie istniało życie, lecz wymarło ( a może nie?) z powodu nasilonego
efektu cieplarnianego.
Pozdrawiam
CS

2012-04-21 14:06:27, Jatutylkospamie:

Carlos Santana:
Na marsie była woda, a do istnienia życia jest potrzebna, czyli tak na 50% istniało tam życie.

2012-04-21 14:12:05, KONTO USUNIĘTE:

Thomas Ward:
Możesz jakieś zdjęcie dać?

2012-04-21 14:42:21, Niezbawiony:

Chciałbym poruszyć jeszcze temat pewnych "metalowych kulek" śledząc temat jeszcze chyba nie zauważyłem by ktoś to poruszał.

Średnice ich wynoszą 2,5 – 10 cm i wyglądają, jakby wykonane były przez człowieka. Tylko że... – tylko że mogły powstać one w Prekambrze, o wiele dawniej niż pojawił się Homo sapiens sapiens na Ziemi – bowiem liczą one sobie – bagatela! – od 2,8 do 3 mld lat!!! (czyli mniej więcej z przełomu Katarchaiku i Archaiku, w czasie formowania się najstarszych Marealbidów – uwaga tłum.) O odkryciu tego i innych artefaktów traktuje artykuł zamieszczony na łamach rosyjskiego czasopisma NLO nr 16/2005.

Niektóre z kulek udało się przepołowić. Okazało się, że są one pokryte pancerzem o 6-milimetrowej grubości. W środku znajdował się gąbczasty materiał, który w zetknięciu się z powietrzem zamieniał się w pył. Przypominał on swym wyglądem węgiel drzewny. Inne kulki okazały się być pełne i zrobiono je z niebieskawego metalu w białe cętki.

Co to był za metal? Analiza wykazała, że był to stop stali i niklu, ale w Przyrodzie coś takiego nigdy nie występuje. Z punku widzenia Rolfa Marxa – kustosza Południowoafrykańskiego Muzeum w Klerksdorfie – kulki te stanowią najprawdziwszą zagadkę. Te, które znajdują się w jego muzeum same wibrują w jakimś dziwnym rytmie, chociaż odcięte są od jakichkolwiek źródeł energii. Być może we wnętrzu kulek jest ukryta jakaś tajemnicza energia, która się jeszcze nie zużyła pomimo upływu 3 mld lat?
Pewnego razu przywieziono do muzeum znanego czarownika, który powiedział, że kulka ta przywędrowała do nas z Kosmosu i posiada czarodziejską moc.

15 lat temu, sferoidy te przyciągnęły uwagę Johna Hunda z południowoafrykańskiego Petersburga. Pojechał do kopalni i znalazł taką kulkę, dokładnie taką, jaka znajduje się w muzeum w Klerksdorfie. Pewnego razu siedząc przy stoliku w restauracji wyjął kulkę i położył ja na stole, zauważył, że kulka ta jest bardzo stabilna. Hund postanowił przesłać artefakt do amerykańskiego Instytutu Badań Kosmosu przy Caltech, w Kalifornii. Okazało się, że kulka jest idealnie wyważona. Dokładność wyważenia sięga 1/100.000 cala! Pewien uczony z NASA przyznał się do tego, że u nich nie istnieje technologia, która umożliwiłaby zrobienie czegoś takiego na Ziemi. Coś takiego zrobić można - owszem, ale... tylko i wyłącznie w warunkach zerowej grawitacji. W warunkach stanu nieważkości. Tylko w Kosmosie!...


Jeśli ktoś chce poczytać więcej, bo to tylko fragmenty podaję link: http://www.ufoinfo.pl/index.php?id=355

Zapraszam do dyskusji :D

2012-04-21 15:05:26, Latacz:

Nie wykluczam istnienia jakichś rozumnych istot poza nami w kosmosie co nie znaczy że wierzę w te wszystkie wyolbrzymione opowiastki o zielonych ludkach.

2012-04-21 15:41:01, Shadow Hearth:

http://deser.pl/deser/1,83453,6867191,Odtajnione_radzieckie_archiwa__marynarka_wojenna_i.html

- Znalazlem cos.

2012-04-21 15:46:23, KONTO USUNIĘTE:

Neftal napisał(a):

Neftal napisał(a):
Widział ktoś kiedyś szmaragdowe UFO? Mogą być różne kształty, lub jakieś zdjęcia by się przydały bo to potrzebne mi jest. Chodzi mi o kolor:

taki - http://www.jubilerskie.info/grafika/szmaragd/krysztal_szmaragdu.jpg

taki - http://infobizuteria.pl/wp-content/uploads/2010/02/szmaragd.jpg


Znajdzie ktoś jakieś zdjęcie czy film? Dam plus/y.

Jeszcze kolory seledynowy i jasnozielony. Kształt się nie liczy.

UFO

Można wierzyć w życie pozaziemskie lub nie. Póki go nie znajdziemy lub nie zbadamy całego wszechświata, nie możemy go absolutnie wykluczyć. Tylko zbadanie wszechświata chyba wykracza poza nasze możliwości nawet wypatrując w bardzo odległą przyszłość. Skala kosmosu jest zwyczajnie nieogarnialna dla nas póki co. Więc prawdopodobnie nigdy nie uda nam się bezwzględnie zaprzeczyć istnieniu życia pozaziemskiego.

Nawigacja strony


Tagi

UFO Niezidentyfikowany obiekt latający Zjawiska paranormalne Kosmos Życie pozaziemskie Życie na Marsie Planety Outland Wszechświat Układ słoneczny Czasoprzestrzeń