UFO - chcę uwierzyć...

zjawiska paranormalne, UFO - blog fanów "zielonych ludzików"

Polecane: wrastający paznokieć Wrocław

KONTO USUNIĘTE, 2012-06-20 14:34:00 napisał:
Słyszałam o jakiejś strefie 51 i tam ponoć coś jest :).

Komentarze:

2012-06-20 14:54:16, Killeras:

Durendal:
Boże myślisz, że UFO(ki) to kilka światełek na niebie?! .____.

Rysunki naskalne to też nie najlepsze źródło... To tak jakby za dwa tysiące lat znaleźć z naszych czasów jakąś książkę SF i przyszli naukowcy spekulowaliby, czy elfy były nieśmiertelne czy tylko długowieczne, bo nikt się nie zastanowił, że przecież takie rzeczy są niemożliwe. :P Albo znaleźliby moje rysunki, na których kot to kot dopiero po podpisaniu i spekulowali, że w przeszłości na świecie, żyły tylko stworzenia z 8 nogami i całkiem nie podobne do niczego. :D

2012-06-20 15:01:43, Jatutylkospamie:

Killeras:
A jak zobaczyli by moje rysunki dinozaurów to by myśleli że dinozaury wymarły w 2012 roku.

2012-06-20 15:18:18, Durendal:

Killeras:
Nie mam dużej wiedzy na ten temat , nie napisze zbyt wiele. Wyobraź sobie kogoś mniej inteligentnego
np. kogoś wychowującego się na wsi , bez szkoły, bez kontaktu ze światem. Jego głównym zajęciem jest praca na roli. Nagle on i wiele osób oddalonych od siebie postanawia namalować na skale powiedzmy czyjąś postać. Czy to nie dziwne? Wg mnie jest do tego potrzebny jakiś bodziec np. zobaczenie tego czegoś.

2012-06-20 16:30:12, Killeras:

Durendal:
Myślisz, że ludzie się wcale nie kontaktowali, żyli w jednym miejscu i myśleli, że są jedyną ostoją inteligencji? x.x
Przecież przemieszczali się i przekazywali sobie informację i wiedzę... W jakimś filmie o ufokach ktoś za argument ingerencji obcych w życie ludzi podawał to, że koszyki czy coś podobnego jest w każdym miejscu na ziemi takie samo... Ale przecież inaczej się nie da, albo jest to ogromnie niepraktyczne i nieekonomiczne. :P

"Nagle on i wiele osób oddalonych od siebie postanawia namalować na skale powiedzmy czyjąś postać. Czy to nie dziwne? Wg mnie jest do tego potrzebny jakiś bodziec np. zobaczenie tego czegoś."

A jesteś pewien, że wszystkie rysunki zostały zrobione w ciągu 2-3 wieków? ._.

2012-06-22 17:31:15, Nosusa:

Thomas Ward:
Może to co teraz napiszę wyda się Wam dziwne, ale dlaczego masz monitoring w pokoju? :O
Ostatnio zobaczyłem ciekawy obrazek na kwejku dotyczący ufo. http://kwejk.pl/obrazek/1089465/kosmici,istniej%C4%84.html
Dostarcza on trochę wartościowych informacji, lecz jeszcze innym razem był obrazek oto taki http://kwejk.pl/obrazek/1215155/czy-aby-na-pewno-wiemy-wszystko.html Widać kilka czaszek trochę innych niż ludzkie, potem jest jeszcze malunek, jak gdyby w piramidzie (tam takie rysunki są) na obrazku jest "postać". Jest ona właśnie z wydłużoną głową, taką jak na wcześniejszych czaszkach. Może wielkość głowy była równowartością większej inteligencji? Może to byli "myśliciele" w czasach piramid? Możemy zastanawiać się jakim cudem z tamtejszą technologią zbudowano piramidy, a może to nie ludzie je zbudowali? Tylko jakieś inne istoty(ufo?), które potem wyginęły, a teraz ludzie chcąc zamaskować to wymyślają, że ufo istnieje teraz i jest gdzieś w galaktyce. Nie podważam oczywiście opinii innych co do ufo, to tylko moja teoria.


Killeras:
Nigdzie nie zaznaczyłem tego, że to na 100% wybudowały ufoki. Po prostu tak mi się wydawało gdy to zobaczyłem.

2012-06-22 17:32:31, KONTO USUNIĘTE:

Killeras:
Zaraz zostaniesz oskarżony o profanację :P.

2012-06-22 18:48:22, Killeras:

Nosusa:
Primo: Faraonowie mieli takie wydłużone trochę głowy to fakt. Taka ich uroda. :D Dzisiaj też zdarzają się różne mutacje i tym podobne rzeczy. Co to tych pozostałych wydłużonych głów w Ameryce Południowej żyło plemię, które gfy dziecko było jeszcze bardzo małe zakładało im takie kawałki desek do głowy, przez to stawały się one większe i takie jakby bardziej wydłużone. Co do tego wielkiego szkieletu- to jakiś podgatunek homo. Pewnie słyszałeś o hobbitach zamieszkujących jakąś wyspę. Była to skarłowaciała odmiana homo sapiens, która wyginęła nawet nie tak dawno o ile dobrze pamiętam jakieś dwa tysiące do pięciuset lat temu. Ten powiększony podgatunek też istniał, chyba w Afryce. :P Co do ostatniego obrazka... Część, gdzie znajduje się ten ufok jest mocno zniszczona, mogło być tam coś innego, ale pozostało tylko coś przypominającego ufoka.

Sekundo: "Postać ta siedzi obok jakiegoś faraona, może wielkość głowy była równowartością większej inteligencji?" Nie ma to jak pomylić woźnicę w rydwanie z doradcą koło tronu. :)

Terito: Te wielkie bloki wycinano za pomocą ognia, potem spławiano je rzeką, a te kilkaset metrów do piramidy mogli je przeciągnąć niewolnicy/robotnicy lub jakieś zwierzęta pociągowe. Piramidy budowano prawdopodobnie w czasie wylewów Nilu, gdy chłopi nie mieli co robić, bo ich pola były zalane i przez to nie zdatne do uprawy przez ten okres. Przez to było tyle rąk do pracy. :)

BTW. sugerujesz rasę panów i podludzi(czyli de fakto ludzi)? To już podchodzi pod propagowanie rasizmu i nazizmu. :)

UFO

Można wierzyć w życie pozaziemskie lub nie. Póki go nie znajdziemy lub nie zbadamy całego wszechświata, nie możemy go absolutnie wykluczyć. Tylko zbadanie wszechświata chyba wykracza poza nasze możliwości nawet wypatrując w bardzo odległą przyszłość. Skala kosmosu jest zwyczajnie nieogarnialna dla nas póki co. Więc prawdopodobnie nigdy nie uda nam się bezwzględnie zaprzeczyć istnieniu życia pozaziemskiego.


Tagi

UFO Niezidentyfikowany obiekt latający Zjawiska paranormalne Kosmos Życie pozaziemskie Życie na Marsie Planety Outland Wszechświat Układ słoneczny Czasoprzestrzeń