UFO - chcę uwierzyć...

zjawiska paranormalne, UFO - blog fanów "zielonych ludzików"

Killeras, 2012-06-23 10:53:20 napisał:
Durendal:
"Skał w mikroorganizmami nie było 2 czy 3. Napewno było ich mnóstwo."

Dobra. Jeśli z takiej skały powstało życie to z czego powstało życie tam, gdzie ten kawałek powstał? ^.^


"Ile jest planet w kosmosie? Na planetach bardzo niewygodnych do życia , życie by się nie rozwijało."

Oj widać, że mało czytasz. :c Nic nie mówi ci myślący ocean Lema? Albo planeta tegoż autora, gdzie żyły ogniste ufoki i gdy, któryś poddał pomysł o istnieniu istot takich jak homo sapiens został zakrzyczany i potocznie mówiąc zjechany? :D Więc nie patrz na istoty z innych galaktyk jako na tylko i wyłącznie istoty humanoidalne.

"na której były martwe dzielące się komórki." To w końcu martwe czy dzielące się(żyjące)?

"Woda jest wymarzonym miejscem dla komórek czy jakiś tam bakterii." Tylko, że ta woda była w temperaturze zera absolutnego i takiej temperatury NIC by nie przeżyło... Tak samo nie można przeżyć hibernacji czyli dosłownego zamrożenia organizmu.

Komentarze:

2012-06-23 10:58:52, Durendal:

"na której były martwe dzielące się komórki." To w końcu martwe czy dzielące się(żyjące)? "

Martwe dzielące się. Przypominało to 2 rozdzielające się kulki. Ale już martwe. Nie zdążyły się rozdzielić.

"Dobra. Jeśli z takiej skały powstało życie to z czego powstało życie tam, gdzie ten kawałek powstał? ^.^"

To jest błędne koło. Zycie powstało z komórek , komórki powstały z? Niektórzy odpowiedzą "Pan bóg je stworzył" Ok , ale kto stworzył Pana Boga?

2012-06-23 11:01:46, Killeras:

Durendal:
Te komórki były z Marsa? Tam już od dawna stwierdzono, że planeta była zasiedlona przez organizmy. Prawdopodobnie nie rozumne, lub na niskim poziomie rozwoju. ._.
Coś mi świta, że planeta oddaliła się od Słońca i przez to życie na niej stało się nie możliwe.

2012-06-23 11:09:08, Durendal:

Killeras:
Tak z marsa już chyba to pisałem. Trochę odchodzimy od tematu głównego.

2012-06-23 11:12:55, Killeras:

Durendal:
A co do Boga(katolickiego, żydowskiego i muzułmańskiego) został on wymyślony przez prostego człowieka z pustyni dla prostych ludzi na pustyni. :P

2012-06-23 14:04:33, zacharek:

Killeras:
Lol, na Marsie stwierdzono jedynie, że prawdopodobnie występowała woda. :P
Kosmici istnieją według mnie na 99%, ale daaaleko od nas i raczej nie przylatują tutaj. ;)
Tego ostatniego jestem wręcz pewny. :)

A co do Boga (K, Ż, M,) został on stworzony by zjednoczyć ludzi, a następnie powstała wokół niego piękna filozofia, którą psuje jedynie idea jego samego - Boga. Gdyby na zasadach judeochrześcijańskich stworzyć filozofię pozbawioną Boga byłaby to najpiękniejsza, najbardziej uniwersalna filozofia świata - filozofia miłości, wybaczenia, współczucia, pojednania. Ale tak niestety nie jest. ;)

2012-06-23 16:42:17, Merrid:

Witam :D
Ja też coś opiszę. :)

Niedawno bo 7/06/12 r. około godziny 21:30 (jeszcze było jasno) wracałem z kolegą do domu. Rozmawialiśmy o pewnej dziewczynie którą spotkaliśmy, ale nie pamiętaliśmy jej nazwiska, więc zaczęliśmy wymyślać. Tak idziemy, idziemy. Nagle zauważyliśmy coś na niebie. Była to taka "kropka" na niebie (nie taka mała) z jednej strony była oświetlona jakimś jasnym światłem (może odbicie słońca). Nie był to samolot (były by smugi i było by podłużne), bo przypominało okrągły kształt, paralotnia też nie bo za późno żeby leciała, i nie tak wysoko (hałasuje jak lata). Myśleliśmy też że był to spadochron ale w mojej okolicy? Da dużo ulic, domów.. Ta "kropka" poruszała się normalnie, lecz to było coś co nic nam nie przypomina.. Więc myśleliśmy że to coś niezidentyfikowanego. Do tej pory nie wiem co to było.

2012-06-23 16:52:16, Killeras:

Merrid:
Małe, światełko bardzo wysoko? Mrygało? Jak tak to satelita. w nocy też latają samoloty i wygląda to jak taka mała kropka i o ile sobie przypominam mryga na biało-czerwono.

UFO

Można wierzyć w życie pozaziemskie lub nie. Póki go nie znajdziemy lub nie zbadamy całego wszechświata, nie możemy go absolutnie wykluczyć. Tylko zbadanie wszechświata chyba wykracza poza nasze możliwości nawet wypatrując w bardzo odległą przyszłość. Skala kosmosu jest zwyczajnie nieogarnialna dla nas póki co. Więc prawdopodobnie nigdy nie uda nam się bezwzględnie zaprzeczyć istnieniu życia pozaziemskiego.

Nawigacja strony


Tagi

UFO Niezidentyfikowany obiekt latający Zjawiska paranormalne Kosmos Życie pozaziemskie Życie na Marsie Planety Outland Wszechświat Układ słoneczny Czasoprzestrzeń