UFO - chcę uwierzyć...

zjawiska paranormalne, UFO - blog fanów "zielonych ludzików"

Thomas Ward, 2012-07-02 08:56:37 napisał:
Robię małą aktualizację strony, dodam kilka artykułów. Gotowe wszystko powinno być za 30 minut. ;)

Komentarze:

2012-07-02 09:32:34, Araś:

Earendur napisał(a):

Shinys:
Mniej fantastyki, więcej archeologii. Zostało już udowodnione, że Stonhege zbudowali ludzie i została też przedstawiona animacja wyjaśniająca, jakim sposobem udało się zbudować konstrukcje, w jaki sposób kładli jeden kamień na drugi itd. I zaręczam, że są to czysto racjonalne metody.

Killeras:
Przy pisaniu o tak odległych czasach III wieki to nie tak znowu dużo.


Nie jest możliwe, by kosmici pomagali budować piramidy, ponieważ kosmici nie istnieją.
Nie wydaje mi się także, by ówczesny poziom technologiczny egipcjan sięgał na tyle wysoko, by mieli siły i chęci piramidy stawiać swoimi narzędziami i swoimi metodami.
Moja odpowiedź jest dużo prostsza a przy tym sensacyjna: piramidy to pozostałości po poprzedniej cywilizacji zamieszkującej tą ziemię, podobnie jak Sfinks. Egipcjanie po prostu je odziedziczyli, być może część tych budowli wznieśli z pomocą niedobitków poprzedniej cywilizacji.
Nie jest to coś niemożliwego. Wg wielu koncepcji, na Ziemi żyli przed nami inni, lecz wielka katastrofa doprowadziła do ich upadku i całkowitego zniszczenia. Jednakże ich technika w momencie katastrofy przewyższała naszą. Ba, nawet nasza (chrześcijańska) religia o tym mówi. Poczytajcie dokładnie o Potopie, który zabił cały "zły świat" niszcząc cały jego dorobek. Wg mnie to właśnie była "wielka katastrofa", którą doszczętnie zniszczył Bóg, gdyż odrzucili Jego i Jego nauki, gdyż zachowywali się jak nie ludzie, słowem, "tolerancja" pełną gębą. A co do ciekawostek to podam, że piramid i budowli w Egipcie jest kilkanaście razy więcej, tylko że zwyczajnie nie dotrwały do naszych czasów, to jest niedawne odkrycie naukowców, którzy badali te tereny jakąś tam techniką. Powiem więcej: na piramidach i sfinksie odkryto u podnóży różne spękania i deformacje kamienia, które mogła sprawić tylko woda, tylko dużo wody. Zwracam uwagę, że na pustyni nie ma prawie w ogóle wody.

Badania radiowęglowe są niepodważalne i się zgadzają z datą wybudowania piramid, wtedy żyli w Egipcie tylko Egipcjanie... Więc teoria o "piramidach odziedziczonych po poprzedniej cywilizacji" odpada kompletnie. Ponadto, skoro mówisz o poprzedniej, wielkiej cywilizacji, to trochę jak mit o Atlantydzie, nie da się tego dowieść, ponieważ "cywilizacja" nie jest czymś małym, co mogło by tak po prostu zniknąć w oceanach i nie zostać odnalezione przez archeologów.
Nie mam nic przeciwko Twojej religijności, ale to, że wciskasz to dosłownie wszędzie, jest irytujące i nie do zniesienia.
A co do powodzi, to na Pustyni również się zdarzają, są gwałtowne i rzadkie, ale się zdarzają. Pokaż artykuł to może będę mógł opisać więcej, bo póki co nie ma czego komentować, bo wszystko o czym piszesz dotyczy Biblii i tego artykułu o śladach powodzi na piramidach i Sfinksie. Oczywiście, że piramid było więcej, ponieważ stawiali je zasłużonym faraonom jako grobowce, dla mniej bogatych etc. tworzono grobowce wykute w skale, w Dolinie Królów.

2012-07-02 12:50:25, Zauroczony-Tobą:

Tak Dla pamięci... Dziś obchodzi się światowy dzień ufo , na pamiątkę tego co stało się w Roswell

2012-07-02 16:03:12, Thomas Ward:

Nowe artykuły i dział z filmami + poszukam wiarygodnych zdjęć w książkach o zjawisku. Słowem - mega update wakacyjny!

2012-07-02 18:06:22, Galadariel:

Opisze mi ktoś ładnie Roswell?

2012-07-03 09:28:36, Thomas Ward:

Screamer:
http://www.youtube.com/watch?v=C9x54kfu4Kg

Starczy?

2012-07-03 10:46:55, Zauroczony-Tobą:

Thomas Ward:

Tego jeszcze nie oglądałem... naprawdę świetny dokument...

Słyszałeś o tajemniczej symbolice naszywek na mundurach wojskowych

http://www.paranormalne.pl/Fimg/teorie_konspiracyjne/patch_13.jpg


Wiemy, że misja jest ściśle tajna, gdy nie istnieją nawet symbole, które mogłyby ją opisać. Ta naszywka została zaprojektowana jako ogólna insygnia dla "Czarnych Projektów" prowadzonych przez Navy's Air Test and Evaluation Squadron Four. Łacińska fraza Si Ego Certiorem Faciam … Mihi Tu Delendus Eris - może być przetłumaczona jako "Mógłbym Ci powiedzieć... ale wtedy musiałbym Cię zabić." Ta fraza wydaje się banalna, ale biorąc pod uwagę ludzi, którzy stworzyli tę naszywkę, zdanie to możemy traktować z powagą.


A tu są wszystkie z opisem...

http://www.paranormalne.pl/tutorials/article/352-najbardziej-niepokojace-tajne-projekty-opisane-na-naszywkach/

UFO

Można wierzyć w życie pozaziemskie lub nie. Póki go nie znajdziemy lub nie zbadamy całego wszechświata, nie możemy go absolutnie wykluczyć. Tylko zbadanie wszechświata chyba wykracza poza nasze możliwości nawet wypatrując w bardzo odległą przyszłość. Skala kosmosu jest zwyczajnie nieogarnialna dla nas póki co. Więc prawdopodobnie nigdy nie uda nam się bezwzględnie zaprzeczyć istnieniu życia pozaziemskiego.

Nawigacja strony


Tagi

UFO Niezidentyfikowany obiekt latający Zjawiska paranormalne Kosmos Życie pozaziemskie Życie na Marsie Planety Outland Wszechświat Układ słoneczny Czasoprzestrzeń