UFO - chcę uwierzyć...

zjawiska paranormalne, UFO - blog fanów "zielonych ludzików"

Jatutylkospamie, 2012-07-26 11:48:44 napisał:
Fakt faktem że wiele historii to podróba. Ale kilka może być prawdziwe. Kiedyś na Marsie była woda. A czemu na innych nie miałaby być? A gdy jest woda są duże szanse na życie.

Komentarze:

2012-07-26 12:42:58, Killeras:

Jatutylkospamie:
W naszym układnie marne szanse... Tylko Mars, bo na Wenus i Merkurym za ciepło(za blisko słońca), Saturn, Jowisz, Uran, Neptun to gazowe olbrzymy. A na Plutonie jest za zimno(za daleko od słońca).

Gafrer:
Mógł. x.x Rozpędza się do jakiejś tam prędkości w atmosferze(chyba od wagi to zależy i materiału), a potem zachowuje ją i już nie przyśpiesza. A w Kosmosie może lecieć z prędkością początkową cały czas(nie ma oporów i strat energii), a może być ona ogromna jeśli kawałek skały odprysnął przy jakiejś kolizji planet lub meteorów.

To coś na dnie Bałtyku nie może być czymś z kosmosu, bo po upadku zrobiłoby krater jak w Afryce, gdzie ma wielkość małego kraju. ;_;

2012-07-26 13:50:18, Thomas Ward:

http://www.youtube.com/watch?v=14jJVg4dDMQ&feature=related

Niestety materiał jest w języku angielskim. Co wy na to?

2012-07-26 14:07:40, zacharek:

Kosmici jako istoty z innych planet według mnie prawie na pewno istnieją, ale w UFO (latające spodki, porwania, kręgi w zbożu i inne) nie wierzę, bo to by było bezsensu przylecieć przez pół galaktyki (!) by coś takiego robić. Zresztą zostaliby wykryci zanim wlecieliby w atmosferę.

Tam wyżej ktoś napisał, że lepiej założyć, że ich nie ma, bo po co nam więcej problemów. Głupie gadanie, mniej więcej na poziomie "wyrwę kartkę z jedynką z dzienniczka, bo to tak jakby jej nie było". Oczywiście, że na Ziemi mamy bardzo wiele problemów (głód, wojny, pieniądze, choroby, dyskryminacja, fanatyzm religijny, degradacja środowiska naturalnego, przemoc, wyzysk, wymieranie gatunków* i wiele innych) ale głupotą byłoby nie zainteresowanie się takimi zjawiskami a raczej istotami jak kosmici "bo tak". To przecież mogłaby być dla nas szansa na lepsze jutro, bo zakładam zawsze, że jeśli istnieją to nie mogą być to wrogie istoty. Dlaczego? Bo zło zazwyczaj niszczy samo siebie i cywilizacja nastawiona na zabijanie czy niszczenie innych prędzej czy później ulegnie samozagładzie. Ktoś kiedyś powiedział, że gdyby ludzie poświęcili tyle czasu na problemy Ziemi co poświęcają na sport, to w przeciągu roku wszystkie te problemy zostałyby rozwiązane. I pewnie miał racje, bo czasem wystarczy pomysł... ale to już niezbyt na temat, może kiedy indziej o tym.

-----
*Taki mały cytat na temat zwierząt:
"Zwierzęta B-TIK nie należące do gatunku homo sapiens są zaliczane do niższej klasy na różne— bardzo przemyślne sposoby:
• jeśli jakaś osoba jest podła, gruboskórna, okrutna lub grubiańska, zasługuje na miano „zwierzęcia",
przy czym nie ma znaczenia, że ludzie są jedynym gatunkiem przejawiającym takie cechy;
• zwierzęta ludzkie jedzą, inne zwierzęta żywią się;
• inne zwierzęta nie rodzą dzieci — one tylko wydają na świat szczenięta, źrebaki, koźlęta, jagnięta, kangurzątka i tym podobne;
• ludzie nie zabijają zwierząt — oni tylko polują, chwytają, łapią w sidła, tuczą na ubój, zarzynają i składają je w ofierze;
• sapiens kochają się, wszystkie inne zwierzęta się parzą;"
~Światy prota, Gene Brewer

2012-07-26 14:18:45, Durendal:

Gafrer napisał(a):

Durendal:
Nie mógł spadać z ogromną prędkość bo przyciąganie ziemski to 10m/s.
Słyszałem o tym.
Bo to jest taki ogranicznik rzeczy która spadają wolno.
Widzę mało się znasz na UFO ,tylko potrafisz napisać to co przeczytałeś w internecie nie wiedząc nawet czy to prawda ,ważne że człowiek jest łatwowierny i głupi.

51.21.51.21|94|23.43.32.22.43.32.|73.63.23.43.32


Po pierwsze nie przeczytałem o tym w internecie tylko w Angorze. To taka gazeta jakbyś nie wiedział... Po 2 Obiekt puszczony z góry na dół spada tak jak powiedziałeś 10m/s. Ale to coś mogło być rozpędzone już w kosmosie więc przyciąganie ziemskie nie ma nic do tego.

UFO

Można wierzyć w życie pozaziemskie lub nie. Póki go nie znajdziemy lub nie zbadamy całego wszechświata, nie możemy go absolutnie wykluczyć. Tylko zbadanie wszechświata chyba wykracza poza nasze możliwości nawet wypatrując w bardzo odległą przyszłość. Skala kosmosu jest zwyczajnie nieogarnialna dla nas póki co. Więc prawdopodobnie nigdy nie uda nam się bezwzględnie zaprzeczyć istnieniu życia pozaziemskiego.

Nawigacja strony


Tagi

UFO Niezidentyfikowany obiekt latający Zjawiska paranormalne Kosmos Życie pozaziemskie Życie na Marsie Planety Outland Wszechświat Układ słoneczny Czasoprzestrzeń