UFO - chcę uwierzyć...

zjawiska paranormalne, UFO - blog fanów "zielonych ludzików"

Killeras, 2012-08-14 21:04:04 napisał:
Earendur:
Fail na start, bo człowiek nie potrzebuje powietrza... Tylko tlenu...

Chodzi o podstawowe związki czyli pierwiastki.


W co ty bijesz w trzecim punkcie? !? Całkiem nie kminie o co ci chodzi. :D

Komentarze:

2012-08-14 21:12:12, Thomas Ward:

Earendur:
Potencjalni kosmici nie muszą być jak Ziemianie, mogę oddychać beztlenowo. Reszta postu to bzdury, choć wyglądają na mądre.

2012-08-15 10:20:39, Earendur:

Jak zwykle ta sama historia...
Thomas Ward:
Wypunktowałem posta i napisałem, co myślę do każdej części wypowiedzi. Co to znaczy, że reszta to bzdury? Chcesz się ustosunkować to zrób to, jak ja, bo napisanie ot tak "bzdury" nie zmienia niczego. I co z tego, że mogą oddychać beztlenowo? To był przykład. Naprawdę za trudny na wasze progi? Błagam.
Killeras:
Powietrze to mieszanina gazów, w tym tlenu. Człowiek nie oddycha tylko tlenem, wdycha powietrze, czyli tlen i inne gazy. Więc nie rozumiem, o co Ci chodzi. A tak poza tym, to jak się ma to do dyskusji o kosmitach czy tym, co napisałem? Bo nie rozumiem.

2012-08-15 10:33:35, twardy jak kastet:

Ja tam nie wiem czy UFO istnieje . Ale dowiemy sie czy na Marsie mogło istnieć życie bo wysłali łazik . Ale post bardzo fajny i napracowaleś się

2012-08-18 00:10:09, zacharek:

Earendur:
Nie odpowiedziałem na połowę tamtego wpisu bo były to brednie i pytania pokroju "widziałeś światełka" czyli kompletne śmieci nie wnoszące nic do tematu. Ale skoro chcesz odpowiedzi to proszę - nie widziałem światełek, nie czytałem Gwiezdnych Wojen, filmy obejrzałem częściowo, nie rozmawiałem z kosmitą.

Fakt istnienia obszaru złotowłosej pokazuje, że wiele planet w innych układach również może leżeć w podobnej strefie bo istnieje ona dla każdej gwiazdy stabilnej.
Oto eksperyment o którym pisałem poprzednio, więc jak chcesz to możesz zadać sobie troszkę trudu i go przejrzeć:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Eksperyment_Stanleya_Millera

Fakt, że szanse na odnalezienia życia są małe to wcale nie oznaka, że tego życia tam nie ma. Stwierdzenie, że wyciąganie kolejnych kulek nie zmienia puli jest błędne - wykluczamy daną planetę. A nawet po przerobieniu puli ze skali którą ja umownie dałem 1:1 000 000 000 i nie znalezieniu żadnego życia to można badać kolejne planety/układy bo ich jest więcej. Fakt, że ciężko znaleźć nie zmienia faktu istnienia. To tak jakbyś stwierdził, że kot żyje tylko gdy na niego patrzysz albo, że skrzynka od geocachingu jest tylko gdy ją znajdziesz.

Czy jak napełnisz szklankę wodą z morza i nie znajdziesz w niej ryby oznacza, że ryb nie ma w morzu? A może znaczy, że szklanka jest za mała a morze za duże, by była reprezentatywna?

2012-08-18 08:51:38, Killeras:

zacharek:
Łatwo znaleźć podobne do Słońca, bo wyklucza się na start miliardy za dużych i za małych gwiazd. ;_;

2012-08-18 10:58:32, KONTO USUNIĘTE:

Pozdrawiam ludźi którzy w internecie wyczytują jakieś przeróżne informacje o UFO czy USO i odrazu owe informacje rozpowiadają zazwyczaj ci ludzie nie mają żadnego pojęcia o zasadzie działania internetu i większości stron. Odrazu podam przykład 2012 ludziom którzy nie mają pojęcia o astronimii historii i biznesie data ta kojarzy się z końcem świata. Człowiek który odpowiada za ogólny rozgłos tej daty Patric Geryl jest sponsorowany przez wielkie światowe firmy i koncerny. Owe spółki płacą grubą kase naukowcom oczyśiwiśćie ci najlepsi nie przyjmą tych pieniędzy, przekupieni naukowcy potwierdzą każdą teze o owym koncu. I tutaj pojawia sie grupa ludźi którzy gdy tylko usyszą że jakiś naukowiec potwierdził tą teze od razu w nią wierzą. Kolejną grupą ludźi która zostanie omamiona przez ową date są ci którzy nie mają pojęcia o kalendarzu Majów czyli ludźie którzy nie znają kultury jak i struktóry kalendarza Majów. A jeszcze inni myślą że w związku z tą datą walenie w ziemie planeta zwana Nibiru która nie istnieje, czy walnie w naszą planetę gigantyczna burza słoneczna niestety tym ludźiom można wmówić że owa burza poruszy ziemie i wywoła trzęsienia ziemii wielkie burze i inne a jedynym skutkiem burz słonecznych jest paraliż elekrtycznośći.I teraz tak jak w większości przypadków z UFO zaczyna się zbieranie pieniędzy z żródeł takich jak : książki , filmy a nawet promowanie jakichś jachtów który mają przetrwać koniec , oferuje się sprzedarz bunkrów w afryce. Mało kto wie ale Geryl zarabia miliony , a i zyskał do tego coś czego nie kupił by za pieniądze - sławe. Z ufo jest podobnie dużo ludźi ukazuje informacje o UFO dla sławy i oczywiśćie kasy.
Tak jest z większością informacji nie prawdopodobnych i niemożliwych im informacja bardziej nie prawdopodbna tym popularniejsza a co za ym idzie na strone z owymi informacjami wchodzi więcej osób a im więcej osób wchodzi tym więcej wlaśćiciel ma pieniędzy z reklam.

Tak funkcjonuje dzisiejszy świat .

Pozdrawiam

(oczywiście nie wykluczam istnienia UFO)

UFO

Można wierzyć w życie pozaziemskie lub nie. Póki go nie znajdziemy lub nie zbadamy całego wszechświata, nie możemy go absolutnie wykluczyć. Tylko zbadanie wszechświata chyba wykracza poza nasze możliwości nawet wypatrując w bardzo odległą przyszłość. Skala kosmosu jest zwyczajnie nieogarnialna dla nas póki co. Więc prawdopodobnie nigdy nie uda nam się bezwzględnie zaprzeczyć istnieniu życia pozaziemskiego.

Nawigacja strony


Tagi

UFO Niezidentyfikowany obiekt latający Zjawiska paranormalne Kosmos Życie pozaziemskie Życie na Marsie Planety Outland Wszechświat Układ słoneczny Czasoprzestrzeń